Biz Kimiz?

 

Medikalde Seçenek Sunarız   

MSS MEDİKAL DEPO,20 yıllık sektör tecrübesiyle birlikte 2008 yılında KONYA'DA hizmete başlamıştır.     

MSS MEDİKAL DEPO  medikal  kültürünü değiştirerek  ;hastalarımızın aradığı tüm medikal malzemeleri,bulunduğu şehirde uygun fiyatla,kaliteli ürünlerle ve dürüst davranış modeli ile sunmak ,kaliteyi tedarik etmek vizyonuyla kurulmuş dürüst ve müşteri odaklı çalışan bir firmadır. 

Misyon olarak;ürün ve müşteri portfoyünü sürekli büyüterek,, hastalarımızla,müşterilerimizle ve çalışanlarımızla oluşturduğumuz  dürüst kültürün kalıcılığını sağlamaktır.İnsan sağlığını ön planda tutan,müşteri memnuniyetini önemseyen,kaliteyi yansıtan MSS MEDİKAL DEPO; hedefleri doğrultusunda emin adımlarla dürüst ve özverili çalışma sistemini benimseyerek ilerlemeye devam etmektedir.  

MSS MEDİKAL DEPO'nun öncelikli hedefi; teknolojiyi yakından izleyerek mevcut ürün yelpazesini geliştirerek ve kaliteli yeni ürünler ekleyerek pazardaki hizmet kalitesini yükseltmektir.Ayrıca mevcut hedeflerimiz arasında; kalite standartlarımıza uygunluk gösteren üretici firmalarla sürekli bir iş ortaklığı geliştirerek planlı ve sağlıklı büyümeyi gerçekleştirmektir.
Bu doğrultuda 27 yıllık tecrübesi ile solunum konusunda öncü Pro Tıp firması ile anlaşıp 2011 yılında  Weinmann ürünlerinin Konya'da Satışını ve Pazarlamasını yapmaya başlamıştır.   

Fizik tedavi ve ortopedi ürünlerinde ise sektörün öncülerinden olan Antep'te üretilen ürünleri Emay Medikal  güvencesi ile satış ve pazarlamasını yapmaya başlamıştır.  

Kalite hedeflerimiz doğrultusunda solunum sektöründe portföyümüzü genişletip Respitelk firması ile anlaşıp Avrupa'nın ilk cpap üreticisi olan Sefam markasının Konya'da hastalarımızın hizmetine sunmuştur.   

2013 yılında hizmet ağımızı  genişletmek ve ürünlerimizi  daha geniş hasta kitlelerine ulaştırmak adına Aile Sağlığı Merkezlerimize ve Eczanelerimize Konya'da ilk defa medikaldepo mantığı ile pazarlama faaliyetlerine başlamıştır. 

Daimi hedefimiz ise;sağlıklı büyümeyi gerçekleştirerek istihdam alanları yaratmaktır.Bu amacı gerçekleştirme yolunda işbirliği ve desteklerinizi bekliyoruz...